Тривожна кнопка дарує впевненість

Скільки потрібно часу, щоб зателефонувати 102?

Людині в звичайних умовах потрібно 2 секунди, щоб набрати номер поліції. У панічному стані, коли торгову точку або кіоск грабують, продавцеві потрібно 10 секунд, щоб знайти телефон і набрати номер. Ще секунд 30 на з’єднання з оператором і 20 секунд щоб пояснити ситуацію. Разом: 60 секунд! Всього хвилина! Лише 15 вдихів і видихів, 15 моргань і 70 ударів серця. До речі, на нанесення тяжких тілесних потрібно всього 3 секунди …

Сувора реальність говорить, що від дзвінка в «102» до приїзду наряду поліції проходить кілька десятків хвилин. Що за цей час зловмисники можуть зробити з продавцем, а потім і з вашим магазином? Цифри збитків з легкістю переступають чотиризначний кордон …

З тривожною кнопкою все зовсім по-іншому.

Тривожна кнопка дарує впевненість

Тривожна кнопка, встановлена ​​в магазині, кафе чи кіоску, дарує спокій вам і впевненість персоналу.

Згідно зі статистикою, 40% пограбувань відбувається в денний час. Неприємно, але факт. І таке трапляється буквально кожен день. Місто живе звичайним життям, по вулицях мирно ходять люди, граються діти, а в цей час в магазині або кіоску алкоголік / наркоман / колишній зек (потрібне підкреслити) вимагає у продавця всю касу.

При цьому ви несете прямі і непрямі збитки. Втрачаєте заробіток, припиняєте торгівлю на невизначений термін, заспокоюєте потерпілого продавця. Цифра виходить пристойна і нервів багато.

З тривожною кнопкою все зовсім інакше. Зловмисники втрачають будь-яке бажання зайти в вашу торговельну точку «у справах», коли бачать наклейку «Під охороною «ЕКСПОСЕРВІС-П ». Продавці знають, що група швидкого реагування приїжджає за 5 хвилин. Не треба бігати і шукати телефон — досить легким рухом руки доторкнутися до кнопки. Ви спокійні і впевнені, що продавець цілий і майно в безпеці.

У вас виникли питання по установці тривожної кнопки? Задайте їх прямо зараз за телефоном

067 658 70 76

Почати роботуПідлючитись


Надіслати планування об'єкта